Hakkımızda

Pegasus Evden Eve Nakliyat Parça Eşya Taşıma

Evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, her geçen gün ivme kazanmakta ve nakliye sektörünün gelişmiş, kaliteli bir firması olmayı başarmıştır. Nakliye hizmeti veren firmamız, birçok ilçeye ve ile hizmet vermektedir. Dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz firmamız aynı zamanda 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktadır.

Evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, güvenilir çalışma kadrosu sayesinde her geçen gün büyümüş ve büyümeye devam etmektedir. Çalışma personelleri dilediğiniz gün ve saatte eşyalarınızı taşımak için evinizde olur. Aynı zamanda eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşır. Yerinde paketleme hizmeti de sunan firmamız eşyalarınıza hiçbir zarar gelmemesi için( çizilme, düşme vs) asansörlü taşıma sistemini kullanmaktadır. Böylece eşyalarına hiçbir zarar gelmeyecek güvenilir bir şekilde taşınacaktır.

evden-eve-nakliyat

Pegasus Nakliyat

Evden eve nakliye sektörünün önde gelen firmalarından biri olma özelliğine sahip olan firmamız, son derece ekonomik bir hizmet vermektedir. Diğer taşıma firmalarına nazaran daha ekonomik bir hizmet sunan firmamızın ücretleri taşınacağınız şehire veya bölgeye göre değişmektedir.

Firmamız, aynı zamanda sigortalı taşımacılık hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Yani eşyalarınız firmamız bünyesinde olduğu sürece oluşabilecek herhangi bir olumsuz durumdan firmamız sorumludur ve yine zararınız firmamız tarafından ödenir. Bundan dolayı gönül rahatlığı ile eşyalarınızı emanet edebilirsiniz.

Firmamız ekonomik bir hizmet sunmakla beraber kaliteli bir hizmette sunmaktadır. Yani eşyalarınızı hem güvenilir, profesyonel ellere teslim etmiş olursunuz hem de bu işlemlerinizi ucuza getirirsiniz. Bundan dolayı evden eve nakliye firması arıyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

<